Registry Permission Tool (windows)

Registry Permission Tool

Registry Permission Tool
ÜCRETSİZ
İndir 0.53 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın kayıt defterine erişim engellendiyse açmak ve isterseniz erişimi engellemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Registry yanı Kayıt Defteri, Windows'un sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için tüm anahtar bilgileri barındıran bir sistem uygulaması ve bu uygulamada gerçekleştirilecek olan yetkisiz işlemler tüm sistemin çökmesine bile neden olabiliyor. Özellikle sisteminizle uyumsuz programlar yahut malware, virüs gibi yazılımlar kayıt defterinde zararlı işlemler gerçekleştiriyorlar ve bu nedenle bilgisayarın çökmesine neden oluyorlar. Tabii ki deneyimsiz kullanıcıların kayıt defteri üzerinde değişiklikler yapmaya çalışmaları da bu sorunlardan bir tanesi.

Registry Permission Tool ise bu sorunun üstesinden gelebilmenizi sağlıyor ve kayıt defterinin üzerinde hiç bir değişiklik yapılamaması için defteri kilitliyor veya virüsün kilitlediği kayıt defterini yeniden erişilebilir hale getirebiliyor. Bilhassa zararlı olup olmadığını bilmediğiniz şüpheli yazılımları denemeden önce yahut antivirüs programınızın yetersiz kaldığı noktalarda programdan faydalanabilirsiniz.

Arayüzünde sadece iki seçenek bulunan ve çok kolay kullanılan program maalesef Windows 8 ve 8.1 işletim sistemlerinde çalışmıyor ve Windows 7 yahut öncesini gerektiriyor. Ücretsiz olması sayesinde bu sistemlerde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.Hali hazırda çok fazla bir işlevi olmadığı için hızlıca açılan ve kapanan programı, sistem güvenliği ile ilgilenenlerin beğeneceğine inanıyorum.

YORUMLAR