RegToBat Converter 1.1 (windows)

RegToBat Converter

1.1
RegToBat Converter
ÜCRETSİZ
İndir 0.28 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kayıt defterinizin REG dosyalarını kolayca çalıştırılabilir BAT dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Windows'un kayıt defteri yani registry verileri, kolayca çalıştırılabilir BAT dosyalarına dönüştürülebiliyorlar ve böylece kayıt defterindeki verileri disklerle başka bilgisayarlara taşıyabilir ve çalıştırılabilir BAT dosyaları sayesinde içerisindekilerin götürdüğünüz bilgisayarın kayıt defterine de taşınmasını sağlayabilirsiniz. Böylece birden çok bilgisayar kullananlar, sistem yöneticileri, ağ yöneticileri ve güvenlik uzmanlara tehditlere karşı çok daha hızlı ve etkin şekilde mücadele edebilir, yahut sorunların üstesinden kolayca gelebilirler.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için tek yapmanız gereken .reg dosyası olarak kaydettiğiniz registry bilgilerini RegToBat Converter'ın arayüzüne sürükle bırak yöntemi ile bırakmak yahut dosya seçme menüsünden seçerek eklemek.

BAT dosyasına dönüştürülen bu bilgilerin açılması sırasında çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesini istiyorsanız elbette programda yer alan kullanıcı onayı alma, -echo bilgisini değiştirme, boş satırları silme, tampon bellek kullanımı gibi çeşitli ayarları da hemen ayarlayabilir ve böylece BAT dosyalarının istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kayıt defteri ve bu bilgilerin dağıtılarak başka bilgisayarlara dağıtılması işiyle sık sık uğraşanların kesinlikle ellerinde bulundurmaları gereken hızlı araçlardan bir tanesi olarak denemeyi unutmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR