Right Click Enhancer 4.3.5 (windows)

Right Click Enhancer

Right Click Enhancer
ÜCRETSİZ
İndir 3.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Right Click Enhancer, farenizin sağ tıkını istediğiniz gibi düzenleyerek zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacak kısa yollar ekleme imkanı sunan yararlı bir program.

Right Click Enhancer, bilgisayar üzerinde daha etkili ve yararlı bir sağ tık deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için geliştirilen basit ama çok yararlı bir yazılım. Masaüstünde yada herhangi bir dosya üzerinde sağ tıkladığımızda açılan pencereyi düzenleyerek istediğiniz kısayolları ekleme yada çıkarma gibi işlemler yapmanızı sağlayan program, aynı zamanda sağ tıklama penceresine yeni menüler ve bu menülere ait alt menüler eklemenizi sağlıyor. Örnekle açıklamak gerekirse, bir çok internet tarayıcısı kullanıyorsanız, sağ tıklama menüsüne internet tarayıcıları diye bir menü oluşturarak hepsine bir kaç saniye içinde erişebiliyorsunuz.

Sağ tıklamalarınızı çok daha pratik ve zaman kazanma üzerine kurulu düzenleyebileceğiniz programın ücretsiz versiyonunu kullanabileceğniz gibi 9.99 Dolar karşılığında pro versiyonuu da satın alabiliyorsunuz.

Sağ tıklama yapıp açılan o kalabalık pencereyi görmek istemeyen kullanıcılar, Right Click Enhancer programını kullanarak sağ tıklama penceresini kolayca sadeleştirebiliyor. Programın ekran görtüntülerinde ne kadar sade bir sağ tıklama penceresi yapabileceğinizi görebiliyorsunuz.

Bir dosya veya klasörü başka bir yere taşımak istediğinizde de yardımcı olan program, göndereceğiniz yerleri düzenleyerek tüm işlemlerinizi hızlandırabiliyor. Daha etkili, yararlı ve fonksiyonel bir sağ tık kullanmak için programı sitemizden ücretsiz olarak hemen indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR