Screen Color Picker 1.8 (windows)

Screen Color Picker

1.8
Screen Color Picker
ÜCRETSİZ
İndir 1.52 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screen Color Picker, masaüstünüzde yer alan herhangi bir renge ait renk kodlarına erişebileceğiniz kullanışlı bir renk yakalama programıdır.

Screen Color Picker, masaüstünüzde beğenmiş olduğunuz herhangi bir renk için RGB, HSB ve HEX renk kodlarını kolayca yakalayabileceğiniz oldukça kullanışlı ve etkili bir renk kodu yakalama programıdır.

Kullanımı oldukça basit olan programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey, renk kodunu yakalamak istediğiniz alan üzerine fareniz yardımıyla gelmek ve klavyeniz üzerinde yer alan "Enter" butonuna basmaktır. Bu sayede o an farenizin üzerinde bulunduğu bölgeye ait farklı renk kodları program üzerinde belirecektir ve ihtiyacınız olan renk kodunu panoya kopyalayarak kolayca kullanabilirsiniz.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen program, taşınabilir olması nedeniyle de oldukça kullanışlıdır. Taşınabilir bir harici disk veya USB bellek yardımıyla Screen Color Picker'ı her zaman yanınızda taşıyabilir ve kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların masaüstünde yer alan farklı renklere ait RGB, HSB ve HEX kodlarını bulmalarına ve panoya kopyalamalarına olanak sağlayan Screen Color Picker'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR