Shutdown PC 2.5.4 (windows)

Shutdown PC

Shutdown PC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shutdown PC, farklı durumlarda bilgisayarınızı uzaktan kolayca kapatabilmenizi sağlayan ücretsiz ve çok pratil bir bilgisayar kapatma programı.

Shutdown PC, Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınızı hem istediğiniz saatte hem de farklı durumlar altında kapatabilmenizi sağlayan gelişmiş ve ücretsiz bir bilgisayar kapatma programı. Özellikle gece yapılacak işler için bilgisayarlarını açık bırakan kullanıcıların çok işine yarayacak olan uygulama dilediğiniz saatte bilgisayarınızın kapanmasını sağlıyor.

Geceleri oyun, film ya da büyük boyutlu dosyalarınız indikten sonra PC'nizin kapanmasını istiyorsanız bu programın tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Çünkü dosya indirme bittiğinde, dosya yükleme bittiğinde, işlemci boşta kaldığında ya da diske yazma sonra erdiğinde gibi durumların tümünde bilgisayarınızı otomatik olarak kapanabiliyor. Daha da güzel olarak tüm bu koşulların oranlarını bile belirleyebiliyorsunuz. Yani indirme hızınızın belirli bir sınırın altına inmesi halinde bile bilgisayarınız otomatik olarak kapanabiliyor. Bu fonskiyonlar yerine basit olarak zaman ayarlayarak geri sayım sona erdiğinde de bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Malum ülkemizde elektrik fiyatları uçuşta. Geceleri bilgisayarı gereksiz yere açık bırakmak elektrik faturanızda karşınıza çıkıyor. Bu nedenle bu tür bir program ile gereksiz yere para ödemenizin önüne geçebilirsiniz. Otomatik bilgisayar kapatma programı olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Program geliştiricilerine bağış yaptığınız taktirde ise uzaktan kapama özelliğine de sahip oluyorsunuz.

YORUMLAR