Simcity Societies (windows)

Simcity Societies

Simcity Societies
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56,501

  • Üretici

    Electronic Arts

Oldukça eski bir oyun serisi olan ancak her versiyonuyla oyunseverleri bilgisayar karşısına bağlayan Simcity'nin bu yeni versiyonunda kültürel etkinliklere verilen önem arttırılmış ve yeni felaket senaryoları geliştirilmiş.

Yepyeni özellikler ile donatılmış Simcity Societies ile kendi şehrinizi yaratabilir ve bu şehrin kültürel çehresini istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz. Şehrinizi doğanın bir parçası gibi bol yeşil alanlı yapabilir yada bir beton yığınıymış gibi kirli bir şehir yapabilirsiniz. İsterseniz fütüristik bir tasarım uygulayabilir, isterseniz de mimari olarak geçmişte yaşayan bir şehir yaratabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ile uğraşan bir topluluk yaratabileceğiniz gibi bir polis şehri, endüstri şehri veya ruhani yönden gelişmiş bir şehir de yaratabilirsiniz.

Yaratacağınız bu farklı topluluklar ile şehrinizin öznitelik çekirdeğini oluşturacak ve şehrinizin gelişimini izleyebileceksiniz. 500'den fazla kendine has obje ile şehrinizi gerçekten farklı kılabilirsiniz. İsterseniz yarattığınız şehirleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir, oyundaki herşeyi geliştirebilirsiniz.

Demo versiyonunda Kasım 2007'den sonra getirilmiş güncelleştirmeler de yer almaktadır. Yeni zorluk seviyeleri, yeni felaketler(örneğin UFO kazaları, dev robotlar...) geliştirilmiş arayüz. Demo: Tutorial(Öğrenme modu), bir senaryo ve iki felaket barındırmaktadır.

YORUMLAR