Simple Stream (windows)

Simple Stream

Simple Stream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple Stream uygulaması ile Twitch TV yayınlarını internet tarayıcınızı açmadan izleyebilirsiniz.

Oyunların gerçek zamanlı izlenmesi için tasarlanan, büyük turnuva ve e-spor karşılaşmalarının yanı sıra bireysel oyuncuların oynadıkları en yeni oyunları canlı olarak izleme fırsatı sunan Twitch yayınlarını internet tarayıcınızı açmadan izleyebileceğiniz Simple Stream, Windows 8 platformu için geliştirilmiş, tamamen Türkçe arayüz ile gelen harika bir Twitch uygulaması.

Yepyeni oyunların oynanış videolarını canlı olarak izlediğimiz oldukça popüler bir platform olan Twitch’in mobil kullanıcılar için tasarladığı resmi uygulaması bulunuyor. Twitch yayınlarını Windows 8 tablet ve bilgisayarları üzerinden izlemek isteyen kullanıcılar resmi uygulama bulunmadığından bir internet tarayıcısına ihtiyaç duyuyor. Tam bu noktada Simple Stream adlı uygulama, Windows 8 platformundaki Twitch uygulaması eksiğini kapatıyor. Favori tarayıcınızı açmadan dünya genelindeki oyunculara tarafından yüklenmiş milyonlarca oynanış videosuna ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Twitch hesabınıza girmeniz gerekmiyor.

Twitch TV sitesinde yayınlanan çoğu oyunu bünyesinde barındıran Simple Stream, yayınları 5 farklı kalitede izlemenize izin veriyor. Bu sayede internet bağlantınız düşük hızda olsa dahi canlı yayını duraksamadan izleyebiliyorsunuz. Yayının kalitesini değiştirmenin yanı sıra yayını durdurma, sesi ayarlama, favorilere ekleme şansına da sahipsiniz.

Twitch yayınlarını takip eden biriyseniz, popüler oyunları dilediğiniz kalitede canlı canlı izlemenize imkan tanıyan Simple Stream, kesinlikle göz atmanız gereken bir uygulama.

YORUMLAR