Smart Math Calculator (windows)

Smart Math Calculator

Smart Math Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Math Calculator, ücretsiz olarak sunulan ve kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken bir hesaplama programı.

Smart Math Calculator, Windows sistemlerimiz üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz kapsamlı bir hesaplama programı olarak dikkat çekiyor. Program Java tabanlı olduğu için bilgisayarınızdaki Java'nın son sürüm olduğundan emin olmalısınız.

Programı indirdiğimiz gibi hemen açabiliyoruz. Herhangi bir yükleme işlemine gerek yok. Açılır açılmaz kullanıcı dostu bir arayüz tarafından karşılanıyoruz. Olması gerektiği gibi her şey düzenli bir şekilde arayüze dağıtılmış. Üst bölümden gereken tüm bilgileri programa girebiliyor, aşağıda yer alan bölümden yapmak istediğimiz işlemleri seçebiliyoruz. Yaptığımız tüm işlemleri çıktı olarak alabilme şansına da sahibiz. Buna ek olarak hesapmaları belirli kategoriler altında toplayabiliyor ve bu şekilde arşivleyebiliyoruz.

Programda tan, cos, sin, sinh, cosh, tanh, asin, acos, atan hesaplamaları mevcut. Değerleri grad, radyan ve derece cinsinden alabilme şansına sahibiz. Bunlara ek olarak logaritmik ölçümleri de Smart Math Calculator sayesinde tamamlayabiliyoruz. 1000'i aşan rakam hassasiyetine sahip olan Smart Math Calculator özellikle öğrencilerin ve sık sık hesap işlemiyle uğraşan profesyonellerin güvenle kullanabileceği bir yazılım.

YORUMLAR