Startup Cop 2014.0.1.0 (windows)

Startup Cop

Startup Cop
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.52 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Startup Cop ile Windows açılışınızı denetleyebir ve hızlandırabilirsiniz

Startup Cop kullanıcılara Windows açılışını düzenleme ve Windows açılışı hızlandırma konularında yardımcı olan bir Windows açılışı kontrol programıdır.

Bilgisayarlarımıza yeni programlar yükledikçe bilgisayarımızın açılışı ilk günkü haliyle kıyaslandığında düşebilmektedir. Bunun nedeni ise bazı programların Windows açılışı ile birlikte otomatik olarak aktifleşmesidir. Eğer bilgisayarınızın konfigürasyonu yüksek değilse, düşük bellek miktarına sahipseniz ve bir SSD kullanmıyorsanız açılışta otomatik olarak aktifleşen birkaç program bir araya gelince bilgisayarınızın açılışı ciddi anlamda yavaşlar ve dizi çileden çıkartabilir.

Startup Cop ile bilgisayarınızın açılışı ile aktifleşen programları ve servisleri listeleyebilir ve gereksiz olanların otomatik olarak aktifleşmesini kolayca engelleyebilirsiniz. Böylece bilgisayarınıza açılışta yüksek yük binmesini önleyebilirsiniz ve daha hızlı açılış süreleri elde edebilirsiniz.

Startup Cop bilgisayarınızın açılışı için farklı profiller yaratabiliyor ve bu profilleri kullanarak farklı başlangıç ayarları arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlıyor.