Synei PC Cleaner 2.0 (windows)

Synei PC Cleaner

2.0
Synei PC Cleaner
ÜCRETSİZ
İndir 3.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Synei PC Cleaner, sisteminiz üzerinde geniş çaplı bir bakım gerçekleştiren ve bilgisayarınızın hızını arttıran ücretsiz bir programdır.

Synei PC Cleaner, özellikle bilgisayarlarının ilk günkü hızıyla çalışmadığı konusunda şikayet eden kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan bir sistem bakımı ve bilgisayar hızlandırma programıdır.

Sisteminiz üzerinde yer alan gereksiz dosyaları, internet tarama geçmişini ve diğer izleri tarayarak bulan ve temizlemenize olanak sağlayan program hem ekstra depolama alanı kazanmanıza hem de bilgisayarınızın eskisine göre çok daha düzenli olmasına ve hızlı çalışmasına olanak sağlar.

Aynı zamanda internet üzerinde gezerken arkanızda bırakmış olduğunuz izleri de temizleyen program, bu sayede gizliliğinizi de korumuş olur.

Sizin için otomatik olarak bilgisayarınızı optimize eden ve tarayan program, bilgisayarınızın eskisine göre çok daha hızlı açılmasını ve çalışmasını sağlayacaktır.

Sonuç olarak piyasada yer alan CCleaner gibi birçok sistem bakım programıyla aynı mantığa sahip olan Synei PC Cleaner, oldukça başarılı bir alternatiftir ve mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR