Sys Information 8.0 (windows)

Sys Information

8.0
Sys Information
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sys Information, bilgisayarınızın sistem ve donanım bilgilerini görüntülemenizi sağlayan çok yararlı ve ücretsiz bir program.

Sys Information, kendi kategorisinde yer alan en şık ve modern tasarıma sahip olan bir sistem bilgisi görüntüleme programı. Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz bu program sayesinde bilgisayarınızın hard disk, anakart, işlemci, BIOS ve RAM bilgilerini dilediğiniz zaman kolayca görüntüleyebiliyorsunuz.

Standart bilgisayar kullanıcılarının çok fazla olmasa da, zaman zaman ihtiyaç duyacağı program, bazı bilgisayar kullanıcıları tarafından düzenli olarak kullanılıyor. Özellikle bu işlere meraklı kişilerin işine yarayacak olan program, bir çok sistem bilgisini sorunsuz ve hızlıca kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Genelde bu tür uygulamalar sisteminizi yorar fakat Sys Information kullandığı veri çekme yöntemi sayesinde hem bilgisayarınızı yormuyor hem de istediğiniz bilgileri size çok hızlı bir şekilde gösteriyor. Donanım ve sistem bilgileri dışında işletim sisteminiz hakkında tüm detayları sunan program, her zaman en güncel verileri sunuyor. Otomatik olarak güncellenen bilgiler sayesinde, bilgisayarınızın son durumu hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan Sys Information'u çok fazla bilgisayar kullanma deneyiminiz olmasa bile sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ücretsiz olması en büyük artılarından bir tanesi olan programı sitemizden indirerek mutlaka bilgisayarınızda bulundurmanızı tavsiye ederim. Yazının başında da dediğim gibi her zaman ihtiyacınız olmasa bile, zaman zaman bilgisayarınızın sistem bilgilerini görüntüleme ihtiyacınız mutlaka olacaktır.

YORUMLAR