System Crawler 2.0 (windows)

System Crawler

2.0
System Crawler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

System Crawler ile RAM, işlemci ve diğer sistem bilgilerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz

System Crawler kullanıcılara işlemci bilgilerini öğrenme, RAM bilgilerini öğrenme gibi konularda yardımcı olan bir sistem bilgileri görüntüleme programı.

Eğer çok ileri seviye bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz bilgisayarınızda kullandığınız donanım özelliklerini bilmemeniz oldukça doğaldır. Fakat bu bu bilgileri öğrenmek kimi zaman gerekli olabiliyor. Bilgisayarlar için geliştirilen yazılım ve oyunlar farklı sistem gereksinimlerine sahip olabiliyorlar. Eğer bilgisayarımız bu sistem gereksinimlerinde listelenen özelliklere sahip değilse o yazılım veya oyunu çalıştıramıyor. İşte bu gibi durumlarda System Crawler kullanabilirsiniz ve tüm detaylarıyla sistem bilgilerini öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

System Crawler kurulum gerektirmeden çalışan bir yazılım. Program ile sistem bilgilerini öğrenebilmeniz için yazılımı indirmeniz ve çalıştırmanız yeterli. Program açıldıktan sonra sistem özellikleriniz sekmeler halinde listeleniyor. Oldukça detaylı bir şekilde sistem bilgilerinizi listeleyen yazılım ile işlemci, genel donaım, RAM, sabit disk, ağ, kullanıcı hesabı ve güvenlik gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Eğer bilgisayarınızın özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz System Crawler tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR