Ten Timer 1.0.8 Build 1 (windows)

Ten Timer

Ten Timer
ÜCRETSİZ
İndir 0.53 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ten Timer programını kullanarak kolayca bilgisayarınızda kronometreyle zaman tutabilir, geri sayım aracından faydalanabilirsiniz.

Windows'un içerisinde herhangi bir zamanlama aracı ya da geri sayım aracı olmadığı için kullanıcıların bu tip uygulamalara ihtiyaç duydukları aşikar. Zira zaman zaman çeşitli işlerde, projelerde, yarışmalarda veya hatırlatıcı ihtiyacı durumlarında vakit yönetimini iyi sağlamak gerekebiliyor. Ten Timer programı bu ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve çok sayıda işleve sahip olması sayesinde tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor.

Program hem ücretsiz olarak sunulduğu hem de çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olduğu için tüm işlevlerini bir kaç dakika içerisinde öğrenebiliyorsunuz. Hem on adet farklı kronometreyi aktif halde kullanabileceğiniz, hem de on adet geri sayım aracını kullanabileceğiniz program, böylece aynı anda 20 tane farklı zaman yönetimi aracını aktif olarak kullanabilmenizi sağlıyor.

Tüm bu bahsettiğim araçları sadece tek bir arayüzden kontrol ettiğimiz için menüler arasında gezinme, kafa karışıklığı ve zorlanma gibi durumların hiç birisiyle karşılaşılmıyor. Simültane olarak işler yapıyor ve zaman tutmak istiyorsanız kesinlikle tercih edebileceğiniz araçlar arasında.

Tabii ki tüm bu araçları durdurmak, başlatmak ve sıfırlamak da mümkün. Programın seçeneklerinde bulunan tema ayarları ve yazı ayarları sayesinde kendi en rahat okuyacağınız şekilde tüm düzenlemeleri de yapabilirsiniz. Eğer bir geri sayım ve kronometre aracına ihtiyacınız varsa göz atmadan geçmeyin.