Toolwiz Smart Defrag 1.3.0.0 (windows)

Toolwiz Smart Defrag

Toolwiz Smart Defrag
ÜCRETSİZ
İndir 0.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toolwiz Smart Defrag, sabit disklerinden maksimum performans almak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir disk birleştirme aracıdır.

Toolwiz Smart Defrag, sabit diskinden maksimum performans almak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir disk birleştirme aracıdır. NTFS çözümleme algoritmasını kullanarak dosya sistemini kullanmadan doğrudan analiz etme kabiliyetine sahip olan program Windows Disk Birleştirme aracından 10 kat daha hızlı çalışmaktadır.

Fiziksel yığın depolama aygıtlarının içeriğinde yer alan büyük boyutlardaki dosya kümelerini sadece birkaç saniye içerisinde analiz etmenize olanak sağlayan program gerçekten oldukça etkilidir.

Diğer disk birleştirici araçlarda olduğu gibi sadece disk birleştirme işleviyle yetinmeyen program, aynı zamanda parçalanmış olan dosyaları kurtarma ve ekstradan sabit disk alanı yaratmak gibi özelliklere de sahiptir. Akıllı bir tarama motoruna sahip olan Toolwiz Smart Defrag, sahip olduğu bu tarama motoru sayesinde ileride kullanmak için yeterli alan da hazırlamaya çalışır.

Sistem bakımının ayrılmaz bir parçası olan disk bakımı ve disk birleştirme işlemini en iyi şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan program, sistem performansını arttırır ve dosyalara çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüze sahip olan program tamamen ücretsizdir, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Windows işletim sisteminizin performansını arttırmak için sabit diskiniz üzerindeki dosyaları optimize eden, bozuk alanları onaran ve parçalanmış dosyaları birleştiren Toolwiz Smart Defrag'ı mutlaka denemenizi öneririm.