Toolwiz Time Machine 1.0.1.16 (windows)

Toolwiz Time Machine

Toolwiz Time Machine
ÜCRETSİZ
İndir 3.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toolwiz Time Machine, sistem geri yükleme noktaları olutşrabileceğiniz ve sisteminizi eski bir tarihe geri döndürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Toolwiz Time Machine, kullanıcıların işletim sistemleri için geri yükleme noktaları oluşturabilecekleri ve istedikleri zaman sistemlerini daha önceden oluşturmuş oldukları bir geri yükleme noktasına döndürmelerine olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Örneğin program yardımıyla, bilgisayarınız herhangi bir şekilde virüs saldırısına mağruz kaldığı zaman, daha önce oluşturmuş olduğunuz bir geri yükleme noktasına geri dönüş yaparak, sisteminizi kolaylıkla kurtarma şansına sahip olabilirsiniz. Veya bilgisayarınıza format attıktan sonra ihtiyacınız olan tüm sürücü ve programları yükleyerek almış olduğunuz bir sistem geri yükleme noktasına dönüş yaparak, bilgisayarınızın ilk gün olduğu gibi hızlı ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kurulum adımları oldukça basit olan programı, bilgisayarınıza yükledikten sonra aktif bir şekilde çalışmaya başlamasını istiyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatmanızda fayda vardır.

Oldukça sade bir arayüzle kullanıcıları karşılayan Toolwiz Time Machine'in kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Program yardımıyla istediğiniz zamanlarda sistem geri yükleme noktaları oluşturabilir ve bu oluşturmuş olduğunuz sistem geri yükleme noktalarını istediğiniz şekilde adlandırabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olması durumunda hangi geri yükleme noktasına dönüş yapmanız gerektiğini kolayca ayırt edebilirsiniz.

Yazılımsal veya donanımsal bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda daha önce oluşturmuş olduğunuz sistem geri yükleme noktalarından bir tanesini seçerek, program yardımıyla o tarihe geri dönüş yapabilir ve bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sonuç olarak Toolwiz Time Machine, kullanıcıları kolay ve hızlı bir şekilde geri yükleme noktaları oluşturmalarına ve istedikleri zaman yine aynı kolaylıkta bilgisayarlarını oluşturmuş oldukları geri yükleme noktalarına döndürmelerine olanak sağlayan yararlı bir programdır.

YORUMLAR