Tweak-8 (windows)

Tweak-8

Tweak-8
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tweak-8 yazılımını kullanarak Windows 8 işletim sisteminiz üzerinde performans iyileştirmeleri yapabilirsiniz.

Tweak-8 isimli bu kapsamlı yazılım, Windows 8 kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılara bilgisayarlarını kişiselleştirme, optimize etme ve dolayısıyla daha verimli kullanma konusunda yardım etmek için pek çok araca sahip olan bu yazılımı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Memnun kalmanız halinde tam sürümü indirmek mümkün.

Gelelim programın tam olarak ne işe yaradığına. Öncelikle bu yazılım kullanıcılara sistem ayarları üzerinde tam yetki veriyor. Üstelik sunulan tüm bu yetkiyi kullanmak birkaç hızlı mouse tıklamasından daha fazla bilgi gerektirmiyor. Yani sisteminizi optimize etmek için teknik bilgiye sahip olmanız gerekmiyor.

Tweak-8’i kullanarak işlemci çalışma hızınızı artırabilir, performans üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilir ve internet bağlantı hızınızı bile artırabilirsiniz. Performans geliştirmelerine ek olarak Tweak-8 ile aynı zamanda işletim sisteminizin nasıl görüneceğine de siz karar vereceksiniz.

Kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip olan Tweak-8, sistemini daha verimli kullanmak isteyen herkesin rahatlıkla başvurabileceği bir program. İndirme butonuna tıkladığınız anda üreticinin sitesine yönlendirileceksiniz. E-posta adresinizi belirttikten sonra gelen kutunuza düşen mailde yer alan linke tıklayarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

YORUMLAR