Warp Speed PC Tune-up Software 1.05 (windows)

Warp Speed PC Tune-up Software

Warp Speed PC Tune-up Software
ÜCRETSİZ
İndir 0.27 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warp Speed PC Tune-up Software ile bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz

Warp Speed PC Tune-up Software kullanıcılara bilgisayar açılışı hızlandırma, disk birleştirme, kayıt defteri düzenleme araçlarını bir arada sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Bilgisayarımıza Windows işletim sistemini ilk kurduğumuzda bilgisayarımız oldukça verimli çalışır. Bilgisayarımız hızlı açılır ve kapanır, herhangi bir komutumuza anında tepki verir ve bize sorun yaşatmaz. Fakat bilgisayaırmıza yeni programlar yükledikçe, dosya depolamaya başladıkça hem gereksiz çöp dosyalar oluşur, hem de kayıt defterimizde birçok hata oluşur. Bu hatalar ve gereksiz dosyalar bilgisayarımıızn geç açılıp kapanmasına, bilgisayarımızın komutlarımıza anında tepki verememesine neden olur.

İşte bu tip durumlarda Warp Speed PC Tune-up Software imdadımıza yetişiyor. Warp Speed PC Tune-up Software bilgişsayarınızı ilk günkü performansına döndürebilmek için farklı araçları birleştirmekte. Warp Speed PC Tune-up Software ile kayıt defterinizdeki gereksiz girdileri temizleyebilir ve hataları düzeltebilirsiniz. Programın disk birleştirme özelliği kullanıcılara sabit diskleri üzerinde dağınık bir halde bulunan verileri bir araya toplama imkanı sunuyor. Bu sayede bu verilere ihtiyaç duyulduğunda verilere daha hızlı erişim sağlanabiliyor. Warp Speed PC Tune-up Software bize Windows açılışında etkin olan ve bilgisayarımızı yavaşlatan öğeleri devre dışı bırakma imkanı da vermekte.

Warp Speed PC Tune-up Software bu işlemleri size hiç de karışık olmayan bir şekilde gerçekleştirebilme olanağı sağlamakta. Program sihirbaz tabanlı bir arayüze sahip. Bu sayede adım adım bilgisayar hızlandırma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Not: Programla birlikte ek yazılımların kurulumu için teklifler gelmektedir. Programı bu ek yazılımları yüklemeden yükleyip çalıştırabilmeniz mümkündür.

YORUMLAR