Windows Device Recovery Tool 3.6.39 (windows)

Windows Device Recovery Tool

Windows Device Recovery Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Device Recovery Tool, Windows Phone 8 ve üzeri tüm Lumia telefonlarla çalışan ücretsiz ve kullanımı basit bir yazılım kurtarma aracı.

Windows Device Recovery Tool, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm Nokia Lumia ve Microsoft Lumia telefonlarla uyumlu olan bir yazılım kurtarma aracı. Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan Windows Phone kurtarma aracı, telefonunuzun yazılımsal sorunlarını gidermenize yardımcı oluyor.

Windows Device Recovery Tool, Windows Phone telefonunuzu sıfırlamanıza ve tekrar sorunsuz çalıştığı güne döndürmenize imkan tanıyan ufak boyutlu bir kurtarma aracı. Yazılımdan ötürü yaşadığınız kapanma, kilitlenme gibi problemleri çözmek için tek yapmanız gereken programı yüklemek ve yönergeleri takip etmek. Yapmanız gerekenler görsellerle desteklendiğinden herhangi bir problem ile karşılacağınızı zannetmiyorum.

Windows Device Recovery Tool’u yazılım güncellemesinden kaynaklanan sorunları gidermek için de kullanabiliyorsunuz. Örneğin; geçtiğimiz günlerde yayınlanan Telefonlar için Windows 10 Technical Preview’a geçerken bir sorun yaşadıysanız bu kurtarma aracı Windows Phone telefonunuzu tekrar çalışır duruma getirebilecek yegane uygulama.

  • Not: Windows Device Recovery Tool, kurtarma esnasında telefonunuzun tüm içeriğini temizliyor. Uygulamalarınız, oyunlarınız, kısa mesajlarınız, arama geçmişiniz, fotoğraf ve videolarınız, müzikleriniz kısacası herşey tarihe karışıyor. Bu açıdan kullanmadan önce Ayarlar – Yedekle seçeneği ile bir yedek almanızı öneririm.
  • Not 2: Kurtarma işleminin süresi internet bağlantı hızına göre değişiyor ve telefonunuz yükleme esnasında kullanılamaz durumunda oluyor.
  • Not 3: Windows Device Recover Tool’u sorunsuzca kullanabilmeniz için Windows 7 ve üzeri işletim sistemli ve en az 4GB boş depolama alanına sahip bir bilgisayarınızın olması gerekiyor. Ayrıca telefonunuzu bilgisayara bağlamak için USB kablosuna ihtiyacınız olacak.
  • Not 4: Microsoft, tüm Nokia markalı telefon kullanıcıları için Lumia Software Recovery Tool’u önermektedir.

YORUMLAR