Windows Memory Speed Up

Windows Memory Speed Up
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Memory Speed Up ile bilgisayarınızın belleğini daha verimli kullanabilirsiniz

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz Sistem Araçları kategorimize göz atabilirsiniz.

Windows Memory Speed Up bilgisayarınızın düşen performansını arttırmak ve bellek optimizasyonu yapmak için kullanabileceğiniz bir sistem hızlandırma programıdır.

Bilgisayarımızın Random Access Memory olarak adlandırılan RAM belleği bütün programlar tarafından belli bir pay alınarak kullanılmaktadır. Bilgisayarımızda çalışan programların sayısı arttıkça RAM kullanım miktarı da artmaktadır. Eğer netbook veya dizüstü bilgisayar gibi sınırlı belleğe sahip olan veya bellek arttırma imkanınızın olmadığı bir cihaza sahipseniz bellek kullanımını optimize etmek bilgisayarınızın sağlıklı çalışabilmesi için bir ihtiyaç olmaktır. Eğer belleğiniz verimli kullanılmazsa bu durum bilgisayarınızın yavaşlamasına ve bazen bilgisayarınızın tamamen kilitlenmesine ve işlem yapamamasına sebep olmaktadır.

Eğer benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız veya aynı anda daha çok uygulamayı bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız Windows Memory Speed Up programını kullanabilir ve uygulamalar için daha çok boş bellek alanı yaratabilirsiniz. Windows Memory Speed Up aslında kullanılmayan; fakat yine de programlar ve hizmetler tarafından işgal edilen boş bellek alanını geri dönüştürebilmektedir. Bu sayede uygulamalar için rahat çalışabilecekleri bir altyapı yaratılmaktadır.

Windows Memory Speed Up bellek optimizasyonunu oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Programı kullanabilmek içini leri seviye bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmemekte. Tek yapmanız gereken programı açarak "Speed up memory now!" tuşuna tıklamaktır. Windows Memory Speed Up'ı bir bellek kullanımı görüntüleme aracı olarak kullanmanız da mümkün.

YORUMLAR