Windows User Manager 2.0 (windows)

Windows User Manager

2.0
Windows User Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows User Manager, tüm Windows kullanıcılarının hesapları kolayca yönetmelerine ve görüntülemelerine olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

Windows User Manager, Windows işletim sistemi üzerinde yer alan tüm kullanıcı hesaplarını görüntüleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz kullanışlı bir masaüstü programıdır.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman her kullanıcı hesabı için aşağıda yer alan detayları görüntüleyebilirsiniz.

  • Kullanıcı Adı
  • Hesap Tipi (Yönetici/Kullanıcı/Misafir)
  • Hesap Durumu (Aktif/Pasif)
  • Parola Durumu
  • Son Giriş Zamanı

Windows User Manager'ın ana ekranı üzerinde listelenmiş olan kullanıcı hesaplarından istediğinizi sadece tek bir tıklamayla aktifleştirebilir, pasifleştirebilir veya silebilirsiniz. Özellikle Windows 7 ve Windows 8 gibi yönetici hesabının varsayılan olarak pasif geldiği işletim sistemlerinde, yönetici hesabını kolayca aktif konuma alabilirsiniz.

Aynı zamanda hesapların kolay tanımlanabilmesi için farklı renklerin kullanıldığı program üzerinde; pasif hesaplar kırmızı, admin hesapları mavi renkle belirtilmiştir.

Hem 32-Bit hem de 64-Bit sistemlerde sorunsuz bir şekilde çalışan program, sade ve şık kullanıcı arayüzü sayesinde tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

YORUMLAR