WinMend Disk Cleaner

WinMend Disk Cleaner
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  432

 • Üretici

  WinMend

WinMend Disk Cleaner, sabit diskiniz üzerinde yer alan gereksiz dosyaları güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Not: Yazılımın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

WinMend Disk Cleaner, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan gereksiz dosyaları güvenli bir şekilde temizleyebilmeleri için geliştirilen oldukça kullanışlı bir programdır. Sabit diskin tamamını hızlı bir şekilde tarayarak gereksiz dosyaları bulan ve bulunan bu dosyaların kolayca kaldırılmasına olanak tanıyan WinMend Disk Cleaner ile sabit diskiniz üzerinde ekstra bir depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Gereksiz dosyaları sabit diskiniz üzerinden kaldırarak sadece ekstra depolama alanına değil, aynı zamanda daha gelişmiş bir sistem performansına da sahip olacaksınız.

Program yardımıyla hangi sürücüler üzerinde tarama işlemi gerçekleştirmek istediğinizi ve hangi sürücülerin tarama dışında bırakılmasını istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Tarama sonucunda liste üzerinde gereksiz olarak belirlenmiş olan tüm dosyalara ait bilgileri ve dosya uzantılarını görebilirsiniz. Aynı zamanda tarama sonuçları alt toplamlarla birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Sonuç olarak bilgisayarınızın ilk günkü performansıyla çalışmadığını düşünüyor ve ekstra depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız WinMend Disk Cleaner'ı denemenizi öneririm.

WinMend Disk Cleaner Özellikleri:

 • Güvenli ve kapsamlı tarama seçenekleri
 • Tarama sonucu doğrulama
 • Güçlü disk analizi

YORUMLAR