WinMend Registry Cleaner

WinMend Registry Cleaner
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinMend Registry Cleaner, Windows kayıt dosyalarını temizleyebileceğiniz, optimize edebileceğiniz ve yedekleyebileceğiniz bir programdır.

Not: Yazılımın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Windows işletim sistemi kullanıcıları tarafından kullanılabilecek olan WinMend Registry Cleaner, Windows kayıt defteri üzerinde yer alan hataları düzelterek bilgisayar performansını arttırmaya yardımcı olan güçlü bir kayıt defteri onarma programıdır.

Oldukça sade, modern ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça basit ve kolaydır. Kayıt defteri bütünlüğü, sistem ayarlarından kaynaklı hatalar, Internet Explorer içerik menüsü, uzantı uyumluğu ve tarayıcı yardımcısı gibi birçok yararlı aracı içerisinde barındırmaktadır.

Tarama işlemi sırasında, hangi bölümler üzerinde ne gibi hatalar olduğunu anlık olarak görüntüleyebilir ve tarama sonunda tüm hataları tek bir liste üzerinde ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca tarama işlemini istediğiniz zaman durdurabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Arayüz için farklı renk seçeneklerini kullanıcılara sunan program ile isterseniz kayıt defteriniz üzerinde herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce yedeğini alabilir veya tarama işlemine başlamadan önce kullandığınız profili kaydederek daha sonraki tarama işlemleri sırasında tekrar kullanabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını orta düzeyde kullandığını söyleyebileceğim program tarama ve optimizasyon işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

Testlerim sırasında herhangi bir donma, takılma veya hatayla karşılaşmadığım programı tüm kullanıcılarımızın denemesini öneririm. Her ne kadar WinMend Registry Cleaner'ın ücretsiz versiyonunda bazı kısıtlamalar olsa da deneme sürümünü kullanabilir ve beğenmeniz halinde programın tam sürümünü satın alabilirsiniz.