WinScheduler Free Edition 7.6.7 (windows)

WinScheduler Free Edition

WinScheduler Free Edition
ÜCRETSİZ
İndir 15.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinScheduler Free Edition, tekrarlanacak görevler için makrolar hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı araçtır.

WinScheduler Free Edition, Windows kullanıcılarının tekrarlanması gereken görevler için makrolar hazırlayabilecekleri veya önceden belirlenmiş bir zamanda gerçekleştirilmesi için uygulamalara zamanlayıcılar hazırlayabilecekleri yardımcı bir araçtır.

Oldukça kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla oluşturacağınız makrolar sayesinde birçok farklı görev oluşturabilirsiniz ve bu görevleri oluştururken program içerisinde yer alan makro oluşturma sihirbazını kullanabilirsiniz.

Farklı makro komutlarının yanı sıra klavye vuruşlarını ve fare tıklamalarını da kaydedebileceğiniz bir makro kaydetme aracını da içerisinde bulunduran program yardımıyla, kendi kaydedeceğiniz tüm işlemleri belirli zaman aralıklarında tekrarlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Windows kullanıcılarına eksiksiz bir otomasyon ve hatasız tekrarlanan görevler oluşturma şansı tanıyan WinScheduler Free Edition, oldukça kullanışlı ve yararlı bir programdır.

Kendi makrolarınızı oluşturabileceğiniz ve istediğiniz zaman çalıştırabileceğiniz ücretsiz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız WinScheduler Free Edition'ı mutlaka denemenizi öneririm.