Xirrus Wi-Fi Inspector 1.2.1.4 (windows)

Xirrus Wi-Fi Inspector

Xirrus Wi-Fi Inspector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,402

  • Üretici

    XIRRUS INC

Xirrus Wi-Fi Inspector ile çevrenizdeki WiFi ağları denetleyebilirsiniz

Xirrus Wi-Fi Inspector kullanıcılara çevrelerindeki WiFi ağlar ile ilgili olarak detaylı bilgiler verebilen bir kablosuz ağ izleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program olan Xirrus Wi-Fi Inspector temel olarak kablosuz ağ adaptörünüzü kullanarak etrafınızdaki ağları tarıyor ve analiz ederek bu ağlar hakkında size bilgi veriyor. Radar şeklinde bir görünüm sunan Xirrus Wi-Fi Inspector etrafınızdaki kablosun ağların adlarını ve sizden uzaklıklarını listeleyebilmekte. Xirrus Wi-Fi Inspector ile bu ağların hangilerinin ne kadar yüksek sinyal kalitesi sağladığını da gerçek zamanlı olarak takip edebilmektesiniz. Bu sayede hangi kablosuz ağın size daha yüksek kalite sunacağını belirleyebiliyorsunuz.

Xirrus Wi-Fi Inspector içerisinde WiFi sorunu giderme önlemleri için kullanabileceğiniz kullanışlı araçlar da içeriyor. Xirrus Wi-Fi Inspector ile bağlı olduğunuz kablosuz ağlar için internet hızı ölçme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Xirrus Wi-Fi Inspector size internet güvenliğinizi sağlama konusunda da yardımcı olabiliyor. Xirrus Wi-Fi Inspector ile kablosuz ağınızı izinsiz şekilde dağıtan kaçak erişim noktalarını tespit edebiliyorsunuz.

YORUMLAR