Xvirus Personal Firewall 3.0 (windows)

Xvirus Personal Firewall

3.0
Xvirus Personal Firewall
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    337

  • ÜRETİCİ

    Dani Santos

Xvirus Personal Firewall ile bilgisayarınıza ek bir güvenlik katmanı ekleyebilirsiniz

Xvirus Personal Firewall bilgisayarınıza ek bir koruma kalkanı ekleyen bir güvenlik duvarı yazılımdıır.

Güvenlik duvarları ya da diğer adıyla firewall yazılımları bilgisayarınızdaki internet bağlantısını, bilgisayarınıza gelen ve giden bağlantıları filtreleyen yazılımlardır. Hangi antivirüs yazılımını kullanıyor olsanız dahi antivirüs yazılımları her virüsü tespit edemeyebiliyor. Bazı kötü amaçlı yazılımlar antivirüs yazılımlarına yakalanmadan bilgisayarınıza sızdığında ise bilgisayarınızın internet bağlantısını kullanarak dışarı bilgi sızdırabiliyor. Şifreler ve hesap bilgileri bu yolla oldukça sık bir şekilde hacklenmekte.

İşte bu tip durumların önüne geçebilmek için ve hack koruması sağlayabilmek için Xvirus Personal Firewall kullanabilirsiniz. Xvirus Personal Firewall bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımlar sızmış olsa dahi bu yazılımlar internete bağlanmaya çalıştığında sizi uyarıyor ve internet çıkışlarını kapatmanıza yardımcı oluyor. Tam zıttı şekilde Xvirus Personal Firewall ile bilgisayarınıza dış kaynaklardan erişmeye çalışan bağlantıları da engelleyebilmektesiniz.

Xvirus Personal Firewall "Network Monitor" özelliği sayesinde size çalışan işlemlerin internet kullanımını ve yerel/uzak IP bağlantılarını gösterebiliyor.

YORUMLAR