YouWave for Android Home Edition 5.11 (windows)

YouWave for Android Home Edition

YouWave for Android Home Edition
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouWave for Android Home Edition ile android uygulamalarınızı bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz

YouWave for Android Home Edition Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir Android emülatörüdür.

Android telefonumuzda ya da tabletimizde oynadığımız oyunlar veya kullandığımız birçok uygulama ile boş zamanlarımızı daha eğlenceli bir şekilde geçirebilmekteyiz. Örneğin telefonumuzda oynadığımız Angry Birds'i küçük ekrandan sıkılıp büyük ekrana sahip bilgisayarımızda oynamak isteyebiliriz. İşte bu gibi durumlarda bu uygulamaları bilgisayarda çalıştırmak için gerekli bir yazılıma ihtiyaç duyarız.

Emülatörler normalde kullandığımızdan farklı platformlara özel olarak geliştirilmiş olan uygulamaları sahip olduğumuz cihazlarda çalıştırmak için kullanılan aracı programlardır. YouWave for Android Home Edition ise Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak üzere tasarlanmış, bu alanda sayılı olarak geliştirilmiş olan emülatörlerden biridir. YouWave for Android Home Edition program içerisinde yer alan online uygulama marketlerinden Android uygulamaları indirmenize ve bu uygulamaları yükleyerek bilgisayarınızda çalıştırmanıza imkan tanımaktadır. YouWave for Android Home Edition'un faydası Android cihazınızda düşük performans veren oyun veya uygulamaları çok daha yüksek performans ile çalıştırmanıza yardımcı olmasıdır. Eğer oynadığınız oyun Android cihazınızda takılıyor veya yavaş çalışıyorsa YouWave for Android Home Edition kullanarak bu oyunları daha yüksek performansla akıcı bir şekilde ve takılmadan oynayabilirsiniz.

YORUMLAR