ZenMate Web Firewall 1.0.2 (windows)

ZenMate Web Firewall

ZenMate Web Firewall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,732

  • ÜRETİCİ

    Zenguard

ZenMate Web Firewall, ücretsiz gelişmiş reklam engelleyici ve güvenlik duvarı.

ZenMate Web Firewall, web sayfalarında ansızın çıkan rahatsız edici reklamların yanı sıra zararlı yazılım, kimlik avı dolandırıcılığı, casus yazılım, fidye yazılımı dahil her türlü güvenlik tehdidine karşı koruyan ücretsiz bir eklenti.

Google Chrome tarayıcınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz eklenti hem reklam engelleyici hem de bir güvenlik duvarı. Sıfır gün güvenlik açığına karşı koruma sağlayan tek reklam engelleyici olan ZenMate Web Firewall, hacker’ların en çok başvurduğu yöntemlere karşı üstün koruma sağlıyor. Sisteminizde antivirüs programının olmasını istemiyor ancak etkili koruma sağlayacak bir program, eklenti arıyorsanız tavsiye ederim.

2000’den fazla üçüncü parti siteye karşı takip etme koruması, çevrimiçi davranışlarınızı takip eden tüm izleyicileri engelleme, video reklamları ve sesli reklamları engelleme, bant genişliği açma, sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlama gibi ücretsiz bir reklam engelleme eklentisinden beklenmedik özelliklere sahip olan ZenMate Web Firewall’u tavsiye ederim.

YORUMLAR