1Password 1.15.4.140 (winphone)
1Password
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    AgileBits Inc

1Password, Windows Phone cihazınızda ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi parola yöneticisi.

1Password, önemli bilgilerimizi şifreleyerek saklayan ve web sitelerine, uygulamalara kullanıcı ve parola bilgilerimizi yazmadan tek dokunuşla giriş yapabilme kolaylığı sunan parola yöneticilerinden biri ve Windows Phone platformunda yenilenmiş yüzüyle karşımıza çıkıyor.

En çok kullanılan paralo yöneticilerinden 1Password aslında uzun bir süredir Windows Phone platformunda yer alıyor ancak kullanışlı olmayan çok eski diğer bir deyişle Windows Phone’un modern yüzünü yansıtmayan bir arayüz sunuyordu. Bu yüzden de kullanıcılar uygulamadan uzak duruyordu. Neyse ki popüler parola yöneticisi güncellendi ve kullanılabilir hale geldi. Alfa olarak indirilmeye sunulduğundan hatalarla karşılaşılması muhtemel olan parola yöneticisinin yenilenen arayüzü gerçekten başarılı.

Çevrimiçi hesaplarınız için oturum açma bilgilerinizi, özel notlarınızı, kredi kartı bilgilerinizi, kimlik bilgilerinizi tek bir yerde güvenle saklamak için kullanabileceğiniz 1Password uygulamasının Windows Phone sürümünde cihazlar arası senkronize desteği de bulunmakta. Eğer 1Password’u daha önce kullandıysanız tüm parolarınızı Windows Phone cihazınıza aktarmak için tek yapmanız gereken Dropbox hesabınızla giriş yapmak. Tabii ki uygulamayı ilk kez kullanacaklar için de yeni bir hesap oluşturma seçeneği mevcut.

E-posta, sosyal ağ hesaplarınız gibi sıklıkla kullandığınız hesaplarınızı daha güvenli kılmak adına güçlü şifreler oluşturmanıza da yardımcı olan 1Password’ün alfa sürümünü Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR