Dailymotion (winphone)
Dailymotion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    58

  • Üretici

    Dailymotion S.A.

Dailymotion, Windows Phone platformundaki YouTube uygulaması eksikliğini kapatıyor.

Dailymotion, YouTube’dan sonra en çok takip edilen çevrimiçi video izleme platformu ve Windows Phone platformunda resmi olarak uygulaması nihayet karşımızda. Videoları 4K, Full HD kalitede izleyebilmenin yanı sıra sürekle bırak yöntemiyle hızlıca kendi videolarınızı yükleyebiliyor ve kanalınızı yönetebiliyorsunuz.

Windows Phone platformunda resmi YouTube uygulaması bulunmadığından (tabii ki başarılı istemciler var) internetin en popüler videolarını izlemek için alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi uygulama Dailymotion.

Evrensel nitelikte olduğundan hem mobil hem de masaüstünde aynı kullanım deneyimini sunan Dailymotion uygulamasında videoları dilediğiniz kalitede izleyebiliyorsunuz. Günümüz internet paketleriyle her ne kadar 4K videoları izlemek pek mümkün olmasa da 4K çözünürlüklü videolar için destek sunuluyor. Videolara anahtar kelime, kategori bazlı arama ve sesli arama yaparak hızlıca erişme imkanı tanıyan uygulamanın resim içinde resim özellği de bulunuyor. Yani bir videoyu ekranın dilediğiniz noktasına çekerek bir yandan videoyu izlerken diğer yandan kanallara göz atabiliyorsunuz.

YORUMLAR