Metro Commander Pro 1.1.0.5 (winphone)

Metro Commander Pro

Metro Commander Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metro Commander Pro, Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu kullanışlı bir dosya yöneticisidir.

Microsoft’un resmi dosya yöneticisi Files’a alternatif olarak kullanabileceğiniz Metro Commander Pro ile telefonun dahili hafızasındaki, hafıza kartınızdaki ve bulut depolama servislerindeki dosya ve klasörleri düzene zahmetsizce düzene sokabiliyorsunuz. Çift bölmeli arayüzü sayesinde dosya ve klasörleri kopyalamak, taşımak, yeniden adlandırmak, silmek her zamankinden basit.

Telefon ve SD karttaki dosya ve klasörlerinizin yanı sıra OneDrive ve Dropbox hesaplarınızdaki dosyaları da düzenlemenize yardımcı olan bu uygulamayı benzerlerinden farklı kılan en büyük özelliği kolay kullanılabilir yapıda tasarlanmış arayüzü. Ortadan ikiye bölünmüş ekranın yanı sıra gezinme düğmeleri sayesinde dosyalarınıza hızlıca göz atabiliyorsunuz. Ayrıca tüm dosyalarınız küçük resim halinde gösteriliyor. Tabii ki Windows Phone platformunun getirdiği bir özellik olan sabitleme özelliği bu uygulamada da mevcut.

Popüler sıkıştırılmış dosya formatlarını da tanıyan uygulamanın en büyük eksiği ise onlarca dil seçeneği bulunmasına rağmen Türkçe dili desteklememesi ve fiyatı. Bunların dışında bana göre hiçbir eksiği yok ve bir dosya yöneticisinde olması gereken tüm seçenekleri kullanımınıza sunuyor.