Password Padlock 6.1.0.0 (winphone)

Password Padlock

Password Padlock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Password Padlock, parolalarınızı saklamanın yanı sıra güçlü şifre oluşturma, buluta yedekleme seçenekleri de sunan bir parola yöneticisidir.

Password Padlock, oturum açma bilgilerinizi güvenli bir ortamda saklayan ücretsiz bir parola yöneticisidir. Çevrimiçi hesaplarınız için belirlediğiniz güçlü ancak hatırlaması zor şifrelerinizi uygulamaya aktarabilir, birçok şifre yerine tek bir şifre ile parola unutma sorununu çözebilirsiniz.

Basit ve hızlı arayüz ile gelen uygulama, parolalarınızı AES-256 şifreleme metodu ile saklamaktadır. Uygulamaya kaydettiğiniz şifreleri dilerseniz OneDrive hesabınıza yedekleyebilirsiniz. Şifrelerinizi ön tanımlı kategorileri kullanarak rahatlıkla uygulamaya aktarabilirsiniz. Aradığınız kategori listede yoksa kendiniz de ekleme şansına sahipsiniz. Kaydettiğiniz tüm parolalara ister arama işlevini kullanarak, isterseniz de asistan Cortana’dan yardım alarak hızlıca erişebilirsiniz.

Güçlü parola oluşturma seçeneği sayesinde hesaplarınızı daha güvenli hale getirmenize de yardımcı olan uygulama, sürekli güncellenerek yeni özellikler kazanmaktadır.

YORUMLAR