QuickPlay 1.2.0.0 (winphone)

QuickPlay

QuickPlay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickPlay ile Windows Phone telefon ve sd karttaki ses ve video dosyalarınızı açabilirsiniz.

QuickPlay, Windows Phone 8.1 telefonlar için özel olarak hazırlanmış medya oynatıcıdır. En çok tercih edilen ses ve video dosyalarını başarılı bir şekilde oynatabilmektedir.

Düzenli, kullanımı basit ve modern arayüzü ile dikkat çeken gelişmiş bir medya oynatıcı olan QuickPlay, telefonunuzda ve hafıza kartınızda depoladığınız müzik, film ve video kliplerinizi görüntüleme imkanı tanıyor. Desteklediği formatlar arasında mp4, mp3, 3g2, 3gp2, 3gp, 3gpp, m4a, m4v, mp4v, mov, m2ts, asf, wm, wmv, wma, aac, adt, adts, wav, avi, ac3, ec3 bulunuyor.

Sürekli güncellenerek yeni özellikler kazanan uygulama ile şarkılarınızı isim – albüm – şarkıcı – tür bazında filtreleyebilir, sınırsız çalma listeleri oluşturabilir, videolarınızı 4 kata kadar daha hızlı veya daha yavaş oynatabilir, albümleri – şarkıcıları – müzik türlerini veya çalma listelerini başlangıç ekranınıza sabitleyebilirsiniz. Şarkılara mod atama özelliği sayesinde de o anki ruh halinize uygun tüm şarkılar anında karşınızda.

Yepyeni Windows Phone telefonunuz için eksiksiz medya oynatma deneyimi sunan QuickPlay, Bing tarafından sağlanan arka plan görselleri de sunmaktadır.

YORUMLAR