Torrex Pro 1.1.0.6 (winphone)

Torrex Pro

Torrex Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Torrex Pro, Windows Phone 8.1'li cihazlarla uyumlu ücretsiz, basit ve hızlı BitTorrent istemcisidir.

Torrex Pro, Windows Phone 8.1 işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu bir torrent uygulamasıdır. Ücretsiz, hızlı ve basit bu Bittorrent istemcisi ile herhangi bir torrent veya magnet bağlantısını mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Windows Phone platformu için hazırlanmış en iyi BitTorrent istemcisi olan Torrex Pro ile torrent uzantılı dosyaları akıllı telefonunuza hız sorunu yaşamadan indirebilirsiniz. Dahili medya oynatıcısı sayesinde torrent dosyasının inmesini beklemeden video ve müzik dosyalarını görüntülemeye başlayabilirsiniz.

Giden bağlantıyı şifreleme özelliğine de sahip olan Torrex Pro, oldukça basit bir arayüz ile geliyor. All sekmesinde o anda indirdiğiniz tüm torrent dosyalarını görebiliyorsunuz. Information indirilen torrent dosyası hakkında detaylı bilgi (indirme durumu, indirme ve yükleme hızı, seed ve leech sayısı) sunuyor. Torrent dosyalarının indirileceği klasörü de Tercinler menüsünden ayarlayabiliyorsunuz. Yeni bir torrent eklemek içinse tek yapmanız gereken alt bardaki “+” simgesine dokunmak. Torrent bağlantısını eklediğinizde indirme işlemi otomatik olarak başlıyor.

Torrext Pro, tamamen ücretsiz olarak sunulan rahat kullanımlı, ufak boyutlu harika bir torrent indirme uygulaması.

YORUMLAR