YouTube Downloader 5.12.1.6 (winphone)

YouTube Downloader

YouTube Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,645

  • Üretici

    BienneSoft

Windows Phone 8 telefonunuzla kolayca YouTube videolarını indirmek ve izlemek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

YouTube Downloader uygulaması Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz bir YouTube videosu indirme uygulaması. Böylece telefonunuza indirdiğiniz videoları internet bağlantısına sahip olmadan da izleyebiliyor ve kota harcamanın da önüne geçebiliyorsunuz.

Uygulamanın sahip olduğu gelişmiş özellikler sayesinde aynı anda birden fazla video indirme şansınız da mevcut. Videolar arasında arama yapma ve hem online hem de offline oynatma seçenekleri de uygulamanın artıları arasında. Zira Windows Phone 8'de herhangi bir YouTube uygulaması bulunmadığı için bu uygulamayı online video izlemek için de kullanabilirsiniz.

Desteklenen video formatları arasında şunlar yer alıyor: ASF (WMV/WMA), MP4, MP3, VC-1, AAC-LC, HE-AAC, MPEG-4, H.264, AMR-NR, H.263, 3GP, 3G2

Uygulamada videoların yer aldığı kategoriler, ülkelere göre listeleme, sonuçları sıralama ve çok daha fazlası kolaylaştırıcı etkenler olarak yer alıyor. Dolayısıyla kolayca video izlemek ve indirmek isteyenler için en uygun uygulamalardan birisi haline geliyor.

YORUMLAR