3DMark 1.0.0-875 (Android)
3DMark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    680

  • Üretici

    Futuremark

Android için hazırlanan popüler benchmark uygulaması 3DMark ile cihazınızın performansını her zaman doğru şekilde ölçebilirsiniz.

3DMark uzun yıllardır PC sistemlerin performansını ölçmek için kullanılan en etkili programlardan bir tanesi. Android için hazırlanan bu sürümü ise akıllı telefon ve tabletinizin performansını ölçmeniz için hazırlanmış ve PC versiyonunu aratmıyor diyebilirim.

Cihazınınızın performansını hem diğer Android cihazlar, hem de iOS yahut Windows Phone veya Windows RT işletim sistemli cihazlarla da karşılaştırma şansı elde edebiliyorsunuz. Uygulama 1000'den fazla Android cihazı destekliyor ve içerisinde bulunan Ice Storm Extreme testi ile telefon veya tabletinizi sınırlarına kadar zorluyor.

Daha sonra bu testlerden elde edilen sonuçlar bir rapor haline getiriliyor ve diğer kullanıcıların testlerden elde ettikleri sonuçlar ile kendi sonuçlarınızı karşılaştırma, değerlendirme ve farklı cihazların nasıl performans gösterdiğini görme imkanına sahip oluyorsunuz.

Eğer pek çok diğer performans testinin gerçekçi olmayan değerlendirmelerinden sıkıldıysanız veya daha fazla farklı veri elde etmek istiyorsanız 3DMark'ı kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR