ABB Trafik 1.0.1 (Android)

ABB Trafik

ABB Trafik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ABB Trafik, Android kullanıcıları için hazırlanan, Ankara'nın trafik durumunu kontrol edebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

ABB Trafik, Android kullanıcıları için geliştirilen Ankara trafik yoğunluğu kontrol uygulamasıdır. Anayol, bulvar ve caddelerdeki anlık trafiği görebilir, ve diğer birçok noktadaki kameraları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Uygulamada harita üzerinde trafik yoğunluğu Çok Yoğun, Yoğun, Akıcı ve Açık şeklinde belirtiliyor. Ayrıca, harita üzerinde kamera olan noktaları da görebilir, kamera simgesine tıklayarak canlı olarak seyredebilirsiniz. Alt tarafta bulunan Adres Ara butonuyla, istediğiniz adrese ulaşabiliyor, Yol Çalışmaları butonuya da trafiğe kapalı olan yerleri görebiliyorsunuz. Kameralar bölümünde, birçok noktaya konulan kameraları canlı olarak seyredebiliyorsunuz. Yola çıkmadan önce kontrol etmenizde fayda var. Hatlar kısmında da tüm otobüs hatlarına ulaşabilir, güzergahlarını harita üzerinde görebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, harita üzerinde yer alan simgeleri kaldırabiliyorsunuz. Bunu da Ayarlar'a girip, Paneller ve Simgeler bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada sunulan özellikler ile:

  • Kameraları canlı seyredebilir,
  • Konumunuzu belirleyebilir,
  • Noktaları favorilerinize ekleyebilir,
  • Trafik yoğunluğu haritasını görebilir,
  • Yol çalışması yapılan yerleri takip edebilir,
  • Otobüs hatlarına ve güzergahlarına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR