Accomplish 1.0.9 (Android)

Accomplish

Accomplish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Accomplish uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan tüm yapılacak işlerinizin organizasyonunu sağlayabiliyorsunuz.

Accomplish uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanabilecekleri yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı uygulamalar arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de çok sayıda özelliği oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde sunabilen uygulama, üretkenlik uygulamalarına yepyeni bir bakış açısı getiriyor diyebilirim.

Uygulamanın en temel yanı, uzun vadeli planlar için kullanılmaması ve temel olarak kısa vadeli yapılacak işleri gerçekleştirmenin bir yolunu sunması. Bu nedenle aylar sonraki etkinlikleri planlamak değil günlük olarak yapacaklarınızı listelemek ve bu yapılacakları saatlere bölüştürmek için kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken yapmanız gerekenleri liste olarak ekliyor, daha sonra Google Takvim ile uyumlu olan takvimine listedeki işleri sürükleyerek bırakıyorsunuz. Böylelikle neyi ne zaman yapacağınızı belirlemek için tek yapmanız gereken listede yer alan işleri tutmak ve bırakmak oluyor.

Elbette tamamlanan işleri listelerden kaldırmak ve böylece daha temiz bir görünüm elde etmek de mümkün. Eğer bir işe dair yanlış bilgiler girdiyseniz gerekli düzenleme seçenekleri de Accomplish içerisinde bulunabiliyor. Takvime eklenen işlerin süresini değiştirmek istediğinizde ise tek yapmanız gereken takvimdeki işin ucunu tutup uzatmak ve böylece işi daha geniş bir vakte yaymak.

Çeşitli renklendirme seçenekleri de sunan uygulama, bu sayede hem işleri birbirinden ayırmanıza olanak tanıyor hem de organizasyonu daha kolay hale getiriyor. Tekrar eden görevler gibi bazı deneysel özelliklere de sahip olan Accomplish, yeni ve etkili bir iş listesi ve planlama uygulaması arayanların dikkatini çekmekte zorlanmayacaktır.

YORUMLAR