Apowersoft Phone Manager 1.5.7 (Android)

Apowersoft Phone Manager

Apowersoft Phone Manager
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apowersoft Phone Manager Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında köprü görevi gören bir mobil uygulamadır

Apowersoft Phone Manager kullanıcılara kablosuz dosya transferi ve telefon yedekleme konularında yardımcı olan bir telefon yöneticisi.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Apowersoft Phone Manager, ya da Türkçe adıyla Apowersoft Telefon Yöneticisi kolay bir şekilde telefonunuzdan bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan telefonunuza dosya göndermenizi sağlıyor. Bunun yanında telefonunuzda SMS, fotoğraf, video, ses dosyası, rehber gibi önemli bilgileri bilgisayarınıza yedekleyebiliyor ve ihtiyaç duyduğunuzda bilgisayarınızdan geri yükleyebiliyorsunuz. Apowersoft Phone Manager Android cihazınızdan kablo yardımıyla dosya transferi yapmanızı da mümkün kılıyor.

Apowersoft Phone Manager uygulamasından yararlanarak bilgisayarınız ile telefonunuz arasında dosya transferi yapmanız için şu adımları izlemeniz yeterli:

Bu adımlardan sonra cep telefonunuzdaki klasörleri kablosuz bağlantı üzerinden yönetebileceksiniz. Uygulamanın tamamen Türkçe arayüze sahip olması pratik bir kullanım sunuyor.

YORUMLAR