Avast Battery Saver 1.1.1001 (Android)

Avast Battery Saver

Avast Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avast Battery Saver, Android cihazınızın pil ömrünü %20'ye kadar uzatabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Avast Battery Saver, Android cihazınızın güç tüketen ayarlarını optimize ederek pil ömrünü önemli ölçüde uzatan ve cihazınızı normal kullanımdan %20 daha uzun süre kullanmanıza imkan tanıyan ufak boyutlu ve kolay kullanımlı bir uygulama.

Android işletim sistemli cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz pil ömrü uzatma uygulamalarından biri olan Avast Battery Saver’ın üstün güç tasarruf modu seçeneği sunmayan Android cihazlardan birine sahipseniz oldukça işinize yarayacağını düşünüyorum. Tek dokunuşla internet bağlantısı, parlaklık, uyku modu, Bluetooth, titreşim gibi bataryanın hızla tükenmesine neden olan telefon işlevlerini kapatmanın haricinde hangi uygulamanın pilden ne kadar yediğini de görebiliyor ve dilerseniz uygulamayı durdurabiliyorsunuz.

Android cihazınızı ne kadar süre daha kullanabileceğinizi de öğrenebileceğiniz uygulamanın en dikkat çeken özelliği profil seçeneği sunması. Evde iken, iş yerine gittiğinizde veyahut yatma esnasında profiliniz otomatik olarak değiştiriliyor ve o profil için belirlediğiniz ayarlar telefona uygulanıyor. Profillerin konuma göre veyahut bölgedeki kablosuz ağa göre değişmesi de oldukça güzel düşünülmüş. Bu üç profil dışında zor zamanlarda kullanacağınızı düşündüğüm acil durum modu bulunuyor. Acil durum modu hali hazırda amiral gemisi modellerde gördüğümüz üstün güç tasarruf modundan farklı değil. Cihazınızın pil yüzdesi belirlediğiniz bir seviyeye ulaştığında belirlediğiniz ayarlar uygulanarak tasarruf sağlanıyor.

Android cihazınızın uzun süre gitmeyen bataryasından şikayet ediyor ve de pil ömrünü uzatmak için bir uygulama arayışı içerisindeyseniz Avast Battery Saver’ı ücretsiz indirip denemenizi öneririm.

YORUMLAR