Avast GrimeFighter 1.0.2 (Android)

Avast GrimeFighter

Avast GrimeFighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avast GrimeFighter, Android cihazdaki gereksiz dosyaları, uygulamaları silerek depolama alanı açan ücretsiz bir uygulama.

Avast GrimeFighter, Android tabanlı telefon ve tabletinizdeki gereksiz tüm dosyaları, uygulamaları silerek cihazınızın performansını artıran ücretiz bir optimizasyon ve temizleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Android işletim sistemli cihazınıza vakti zamanında yüklediğiniz ancak kullanmadığınız uygulamalarım kalıntılarını, küçük resimleri ve depolama alanını ciddi anlamda daraltan diğer dosyaları bularak temizleyen Avast GrimeFighter bu sayede hem cihazınızın dahili depolama alanını önemli ölçüde genişletiyor, hem de eski hızına kavuşmasına yardımcı oluyor.

Android cihazımda şimdiye kadar kullandığım en modern ve sade arayüze sahip gereksiz dosya, uygulama silme uygulaması diyebileceğim Avast GrimeFighter, ilk açıldığında cihazınızda kullanılabilir alanı hesaplıyor. Ne kadar boş alanınız olduğunu ve ne kadar alanın kullanıldığını başlangıç ekranında görebiliyorsunuz. Bu noktadan sonra iki seçeneğiniz var: Hızlı temizleme ve Gelişmiş temizle. Hızlı temizleme, cihazınızı tek dokunuşla tüm gereksiz dosyalardan, kalıntılardan kurtaracağınız ve seçenek sunmayan silme şekli. Diğer seçenek olan Gelişmiş temizleme ise Android cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaları kapladıkları alan ile birlikte görebildiğiniz, sadece kurulum için kullandığınız sonra kullanmadığınız apk dosyalarını silebildiğiniz, uygulamaların kayıt dosyalarını silebildiğiniz ve dilerseniz medya dosyalarınızı silebileceğiniz ve filtreleme imkanı da sunan oldukça kapsamlı bir seçenek.

Hem yeni hem de ileri seviye Android kullanıcılarına hitap eden Avast GrimeFighter'ın en önemli özelliği ise verilerinizi buluta depolamanıza izin vermesi. Video ve fotoğraflarınızın yanı sıra oyun kayıt verileri gibi depolama alanını işgal eden öğeleri uygulamadan ayrılmadan Dropbox hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz bu işlem tamamlandıktan sonra dosyalarınızın cihazınızdan silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Avast GrimeFighter, uygulamaların bıraktığı kalıntıları, önbellekleri, kurulum dosyalarını kısacası Android cihazınızın kapasitesini doldurarak cihazınızı olması gerekenden daha yavaş kullanmanızı sağlayan tüm gereksizleri bularak temizleyen basit ve etkili bir uygulama olmuş. Ücretsiz olması ve reklam içermemesi de harika.

YORUMLAR