Backblaze 1.1 (Android)

Backblaze

1.1
Backblaze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için hazırlanan Backblaze uygulaması ile online veri yedekleme servisindeki tüm dosyalarınıza mobil cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Backblaze uygulaması, Backblaze dosya yedekleme servisini kullanarak bilgisayarında bulunan dosyaları online ortamda yedeklemiş kullanıcıların bu dosyalarına Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak erişebilmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de internet üzerinden tüm dosyalarınıza erişim sağlayabilmenizi sağlayan yapısı sayesinde bilgisayarınızdaki dosyalar her zaman yanınızda olacaktır.

Uygulamanın temel özelliklerini kısaca listelemek gerekirse;

  • Tüm yedeklenen dosyalara erişebilme
  • Dosya arama aracı
  • Android cihaza dosyaları indirme
  • E-posta ve sosyal ağlardan dosya paylaşımı

Uygulamanın çalışmak için 3G ya da Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duyduğunu unutmamanız gerekiyor. Büyük dosyaların kotanız üzerinde kötü bir etkisi olacağı da akılda tutulmalı. Backblaze'i denemelerimiz sırasında dosyalara erişim ya da indirme konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmadığımızı da belirtmek gerek.

Eğer online veri yedekleme servislerini kullanmak istiyorsanız Backblaze bu konuda en iyi çözümlerden bir tanesini sunuyor. Bu nedenle uygulamanın bilgisayarlarda kullanılabilen yedekleme programını da indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR