Baidu Browser 2.4.0.3 (Android)

Baidu Browser

Baidu Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,013

  • Üretici

    Baidu, Inc

Baidu Browser oldukça hızlı bir Android internet tarayıcısıdır

Eğer Android cihazınız için hızlı internet tarayıcısı arayışındaysanız Baidu Browser bütün ihtiyacınızı karşılayabilecek ücretsiz bir Android internet tarayıcısıdır.

Baidu Browser'ı benzerlerinden ayıran özellik düşük donanıma sahip telefonlarda bile yüksek performans verebilmesidir. Baidu'nun internet tarayıcısı standart bir Android tarayıcıya göre %30'a kadar hız artışı sunabiliyor ve internet gezintilerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabilmenize olanak sağlıyor. Oldukça küçük dosya boyutuna sahip uygulama depolama anlamında da Android cihazınıza yük oluşturmamakta.

Baidu Browser'ın bir diğer kuvvetli yönü ise internet kotanız için ekonomik bir çözüm oluşturmasıdır. Uygulama dahili veri sıkıştırma özelliği sayesinde transfer edilen veri miktarını %90'a kadar düşürebiliyor ve internet kotanızdan daha az tüketmenizi sağlıyor. Sadece bu özellik bile Baidu Browser'ın tercih edilmesi için büyük bir sebep.

Baidu Browser'ın gelişmiş video oynatma optimizasyonu ile hızlı, aksamadan ve sorunsuz bir şekilde videolarınızı tarayıcınız üzerinden oynatabilir, ek yazılımlar kullanma derdinden kurtulursunuz. Ayrıca tek dokunuşla video paylaşabilmeniz de mümkündür.

Baidu Browser sade ve modern bir arayüze sahiptir. Parmak hareketleriyle tarayıcıyı yönetebildiğiniz ve sayfalar arası geçiş yapabildiğiniz gibi favori internet sayfalarınızı ana sayfaya yerleştirerek bu sitelere kolayca erişebiliyorsunuz. Web screenshot özelliğiyle ziyaret ettiğiniz internet sayfalarının görüntülerini resim dosyası olarak Android cihazınıza kaydedebilirsiniz. Gece modu sunan Baidu Browser bu özelliğiyle ekranınızı karanlıkta okumaya optimize ederek batarya tüketiminizi azaltmanızı sağlıyor. Baidu Browser birçok eğlenceli oyuna ve içeriğe erişmenizi kolay hale getirmektedir.

YORUMLAR