CURSE

CURSE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Curse oyun içi iletişim kurmanızı sağlayan bir mobil sohbet uygulamasıdır

Curse, oyunculara oyun içi mesajlaşma ve oyun içi sohbet konusunda yardımcı olan bir anlık mesajlaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Curse, oyun modları ve "add-on"lar gibi içeriklerin paylaşıldığı popüler bir platform olan curse.com tarafından oyunculara özel olarak geliştirilmiş bir iletişim uygulaması. Curse temel olarak oyunlar esnasında arkadaşlarınızla yazışmanızı mümkün kılıyor. Curse ile arkadaş listeleri oluşturabiliyor, arkadaşlarınızda grup sohbeti yapabiliyorsunuz.

Curse bir sosyal platform olarak da düşünüleilir. Curse ile arkadaşlarınızın hangi bilgisayar oyunlarını oynadığını görebiliyorsunuz ve anında yazışarak sizi oyuna davet etmelerini sağlayabiliyorsunuz. Benzer şekilde siz de arkadaşlarınıza mesaj atarak oyununuza davet edebiliyorsunuz. ,

Curse çoklu platform desteğine sahip olan bir uygulama. Yani Curse uygulamasını iPhone telefonu üzerinde kullanan bir arkaşınıza Android cihazınız aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Curse temelde mobil cihazların Teamviewer'ı olarak düşünülmüş bir uygulama. Şu an için Android cihazlarda olmayan sesli sohbet özelliği gelecekteki güncellemelerle uygulamaya eklenecek.

YORUMLAR