DroidCam 5.0.2 (Android)
DroidCam
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,691

  • Üretici

    Dev47Apps

DroidCam, Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır

DroidCam kullanıcılara Android telefonu web kamerası olarak kullanma konusunda yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan DroidCam eğer bilgisayarınıza bağlı bir web kamerasına sahip değilseniz Android cihazınızı bu amaç için kullanamnızı mümkün kılıyor. DroidCam sayesinde bilgisayarınızda kullandığınız web kamerasından daha kullanışlı bir web kamerasına da sahip olabilirsiniz; çünkü DroidCam Android cihazınızı bir kablosuz web kamerasına dönüştürüyor. Bu sayede web kameranızla normalde alamayacağınız görüntüleri DroidCam aracılığıyla yakalayabiliyorsunuz. Bunun yanında USB kablonuzu kullanarak da Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlayabilir ve kameraya dönüştürebilirsiniz.

DroidCam'dan yararlanabilmek için DroidCam'ın Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş yazılımını da bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekiyor. DroidCam Windows versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu gerçekleştirin: 

DroidCam Windows versiyonunu bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra Android cihazınız üzerinde açık olan DroidCam uygulaması üzerinde yazılı olan IP bilgilerini DroidCam Windows versiyonuna girebilirsiniz ve Android cihazınızı web kamerası olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR