EpocCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,264

  • Üretici

    Kinoni Oy

EpocCam, Android cihazınızı bir web kamerasına dönüştüren bir uygulamadır

EpocCam kullanıcılara Android telefonu web kamera olarak kullanma için pratik bir çözüm sunan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan EpocCam sayesinde bilgisayarınızda bir web kamerası sahibi olmasanız bile Android cihazınızı bu iş için kullanabiliyorsunuz ve görüntülü konuşmalar yapabiliyorsunuz. EpocCam, Android cihazlarınızı Skype, Facebook Messenger, Google Hangouts, Chatroulette gibi yazılımlarda web kamerası olarak kullanmanızı mümkün kılmakta.

EpocCam'ın güzel yönü Android cihazınızı kablosuz bir web kamerasına dönüştürmesi. Uygulamanın bu özelliği sayesinde mevcut web kameranızı bile rafa kaldırabilirsiniz. EpocCam size web kamerası konusunda esneklik sağlıyor ve WiFi kablosuz ağınızın kapsadığı her yerde web kamerası kullanma imkanı veriyor. EpocCam ile Android cihazınızı bir sadece mikrofon olarak da kullanabiliyorsunuz. 

EpocCam'dan yararlanabilmek için bilgisayarınızda da EpocCam sürücülerinin yüklü olması gerekiyor. EpocCam sürücülerini indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR