ezPDF Reader 2.5.2.0 (Android)

ezPDF Reader

ezPDF Reader
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ezPDF Reader ile Android cihazınızda PDF dökümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz

ezPDF Reader kullanıcılara Android işletim sistemlerini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinde PDF görüntüleme ve PDF düzenleme gibi işlemleri gerçekleştirme imkanı sunan bir PDF okuyucudur.

PDF dökümanlarını kullanarak iş hayatımızda CV'ler hazırlıyor, sunumlarımızı ve raporlarımızı dijital olarak saklayabiliyoruz. Benzer şekilde okuldaki proje ve ödevlerimizi de PDF dökümanlarını kullanarak paylaşıyoruz. Bu nedenle PDF dökümanları en sık kullanılan döküman formatları arasında yer alıyor.

PDF dökümanlarını bilgisayarda uyumlu bir program kullanarak açabiliyoruz. Android cihazlarda da benzer şekilde bu iş için özel olarak tasarlanmış bir PDF görüntüleme uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz. ezPDF Reader bize bilgisayarımızda PDF dökümanlarını nasıl görüyorsak aynı dökümanları aynı şekilde Android cihazımızda görüntüleyebilme imkanı veriyor. Uygulama bu iş için multimedya PDF görüntüleme özelliğine sahip; yani ezPDF Reader ile PDF dökümanlarının içerisindeki ses ve videoları da görüntüleyebiliyoruz.

ezPDF Reader kullanışlı PDF düzenleme araçlarına sahip. ezPDF Reader ile PDF dökümanlarına notlar ekleyebiliyor, belirli yerlerin altını çizebiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. PDF dökümanalrı içerisinde arama yapma imkanı sunan uygulama ePub formatını da desteklemekte.

ezPDF Reader'ın bu sürümünü 15 gün süreyle kullanarak uygulamayı deneyebilir ve uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR