Free Guitar Tuner

Free Guitar Tuner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    238

  • Üretici

    GCH Guitar Academy

Gitar akort etmeyi bilmiyorsanız, basit kullanımı ve kullanışlı arayüzüyle öne çıkan Free Guitar Tuner uygulamasıyla akort işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gitarınızı akort etmek için basit ve kullanışlı bir Android uygulaması arıyorsanız, hızlı ve kolay kullanımıyla öne çıkan Free Guitar Tuner uygulaması tam size göre.

Benzer akort uygulamalarının aksine görsel olarak daha az öge barındıran ve daha sade bir görünüme sahip olan Free Guitar Tuner ile gitarınızı zorlanmadan çok hızlı ve kolay bir şekilde akort edebileceksiniz. 6 ve 7 telli gitar, 4 telli bas gitar ya da ukulele gibi enstrümanları akort ederken kullanılabilen uygulama, akort yaparken sizi yönlendirerek büyük bir zahmetten kurtarıyor. Gitarınızın tellerine vurduğunuda doğru akora ne kadar uzakta olduğunuzu bir ibre aracılığıyla gösteren uygulama, frekans değerlerini de sizlere sunuyor. Mikrofon seviyesini ayarlamanıza da izin veren uygulamada, akort edeceğiniz enstrümanı en üstteki menüden seçerek akort işlemine başlayabiliyorsunuz.

Basit ve kullanışlı arayüzüyle öne çıkan Free Guitar Tuner uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR