Intel Easy Migration

Intel Easy Migration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Intel Easy Migration ile Android cihazınızdaki bağlantı ve dosyaları yeni Chromebook'unuza transfer edebilirsiniz

Intel Easy Migration eğer Android işletim kullanan akıllı telefon veya tabletinizdeki dosyaları, fotoğrafları, videoları rehberinizdeki bağlantıları, Hotmail ve Yahoo bağlantılarını yeni aldığınız Chromebook'a aktarmak isterseniz oldukça işinize yarayabilecek bir yedekleme ve geri yükleme uygulamasıdır.

Yeni bir cihaz aldığınızda en zor aşama bu cihazınızın başlangıç ayarlarını yapmak ve dosya ve verilerinizi bu cihaa transfer etmektir. Bu işlemkeri ayrı ayrı yapmak yorucu ve sıkıcı olabiliyor. İşte Intel Easy Migration uygulaması Chromebook'unuza geçiş yaparken bu süreci zahmetsiz hale getiriyor. Uygulama sayesinde Chromebook'unuza transfer etmek istediğiniz bağlantı ve dosyaları bir araya toplayabiliyorsunuz ve hepsini otomatik olarak Chromebook'unuza aktarabiliyorsunuz.

Intel Easy Migration bağlantı verilerinizi ve fotoğraf gibi dosyalarınızı transfer etmek için Google Drive hesabınızdan yararlanıyor. Uygulama temel olarak bağlantılarınızı ve Hotmail, Yahoo gibi hesaplarınızdaki e-posta adreslerinizi Google hesabınızla birleştiriyor, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Google+ fotoğraflarınızla birleştiriyor ve bunları Chromebook'unuza aktarmanızı sağlıyor. Uygulama aracılığıyla Google hesabınıza yedeklenen dosyalar ve bağlantılar Intel Easy Migration'ın Chromebook'ta çalışan Google Chrome tarayıcı eklentisini kullanarak kolayca Chromebook üzerine aktarılabiliyor.

Intel Easy Migration veri transfer sürecini duraklatıp devam ettirebilmenize imkan verirken Google Drive üzerinde kalan boş alanınızı gerçek zamanlı olarak görüntüleyebiliyor.

Intel Easy Migration'ın Chromebook'ta çalışan tarayıcı eklentisini bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR