IP Webcam (Android)

IP Webcam

IP Webcam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,448

  • Üretici

    Pavel Khlebovich

IP Webcam ile akıllı telefon veya tabletinizi web kamerası olarak kullanabilirsiniz

IP Webcam kullanıcılara Android telefonu web kamera olarak kullanma konusunda yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir web kamerası uygulaması olan IP Webcam sayesinde Skype ve Chatroulette gibi görüntülü sohbet yazılımlarında Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanabiliyorsunuz. IP Webcam özellikle bilgisayarınıza bağlı bir web kamerası olmadığında arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşmeniz için size pratik bir yol sunuyor.

IP Webcam'ın güzel yönü size Android cihanızı bir kablosuz web kamerasına dönüştürme imkanı vermesi. Bu işi WiFi ağı üzerinden gerçekleştirebilen yazılım internet bağlantısı olmasa da sadece kablosuz ağ üzerinden görüntü iletebiliyor.

IP Webcam ile Android cihazınızın kamerasından yakalanan görüntüleri VLC Media Player gibi yazılımlar üzerinden veya internet tarayıcınız üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede program Android cihazınızı bir güvenlik kamerası olarak kullanmanızı da mümkün kılmakta.

IP Webcam'ı kullanarak Android cihazınızı web kamerasına dönüştürmek için bilgisayarınızda IP Webcam yazılımını çalıştırmanız ve uygulamayla bilgisayarınızdaki yazılımı eşleştirmeniz gerekiyor. IP Webcam'ın bilgisayar versiyonunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR