MediaGet 2.0.113 (Android)
MediaGet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,575

  • Üretici

    MediaGet

MediaGet uygulaması, Android kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir dosya indirme yöneticisi.

MediaGet uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır PC platformunda olmasına rağmen mobilde bir varlık göstermeyen MediaGet, sonunda mobil cihaz sahiplerinin de indirmelerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olacak.

Uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz daha geliştirmeye ihtiyaç duysa da anlaşılır ve temiz bir şekilde hazırlanmış. Böylece dosya indirme işlemleriniz sırasında tüm gerçekleşenleri ve gerekli ayarları hemen görebiliyorsunuz.

İndirilen dosyaları anlık olarak takip etmek ve durdurma gibi işlemlerde bulunmak mümkün olduğu için indirmeler üzerinde tam bir kontrol sahibi olabiliyorsunuz. Hem indirme listelerini hem de magnet URL'leri toplu olarak işleyebilmesi sayesinde aynı anda yüzlerce dosyayı bile akıllı cihazınıza indirmeniz mümkün hale geliyor.

Cihazınızda SD kart varsa indirmeler için sadece SD kartın kullanılmasını talep edebiliyor, aynı zamanda 3G bağlantınızın kotasının dolmasının önüne geçmek için sadece kablosuz ağ aktifken indirmelerin yapılabilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

İndirilen dosyalarınıza dair yapılan bildirimler sayesinde bu dosyaları hemen görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamanın gelecek sürümlerinde tüm bu özelliklerin daha da geliştirileceği kesin ancak şimdiden yeni bir indirme yöneticisi arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR